S0603-271NH1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-271NH1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
lomakkeissa: S0603-271NH1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-271NH1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-271NH1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7412 pcs Tietolomake S0603-271NH1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-271NH1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 270nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 900MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 200mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-271NH2
S0603-271NH2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Varastossa: 8931 pcs
ladata: S0603-271NH2.pdf
RFQ
S0603-271NH1D
S0603-271NH1D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 9521 pcs
ladata: S0603-271NH1D.pdf
RFQ
S0603-271NG3S
S0603-271NG3S
Varastossa: 865 pcs
ladata: S0603-271NG3S.pdf
S0603-271NH1E
S0603-271NH1E