S0603-39NF1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-39NF1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
lomakkeissa: S0603-39NF1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-39NF1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-39NF1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4539 pcs Tietolomake S0603-39NF1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 37 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-39NF1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 2.2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-33NJ3S
S0603-33NJ3S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Varastossa: 2656 pcs
ladata: S0603-33NJ3S.pdf
RFQ
S0603-39NF1B
S0603-39NF1B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Varastossa: 2536 pcs
ladata: S0603-39NF1B.pdf
RFQ
S0603-33NJ3E
S0603-33NJ3E
ladata: S0603-33NJ3E.pdf
S0603-33NJ3
S0603-33NJ3
ladata: S0603-33NJ3.pdf
S0603-39NF1C
S0603-39NF1C
Varastossa: 660 pcs
ladata: S0603-39NF1C.pdf
S0603-39NF2
S0603-39NF2
ladata: S0603-39NF2.pdf
S0603-39NF1E
S0603-39NF1E
ladata: S0603-39NF1E.pdf
S0603-39NF1S
S0603-39NF1S