S0603-39NH1D
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-39NH1D
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
lomakkeissa: S0603-39NH1D.pdf
  • Viesti
S0603-39NH1D: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-39NH1D Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7279 pcs Tietolomake S0603-39NH1D.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 37 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-39NH1D 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 2.2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-39NH2B
S0603-39NH2B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Varastossa: 5339 pcs
ladata: S0603-39NH2B.pdf
RFQ
S0603-39NG3D
S0603-39NG3D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 5403 pcs
ladata: S0603-39NG3D.pdf
RFQ
S0603-39NH1
S0603-39NH1