S0603-39NJ1
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-39NJ1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
lomakkeissa: S0603-39NJ1.pdf
  • Viesti
S0603-39NJ1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-39NJ1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13509 pcs Tietolomake S0603-39NJ1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 37 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-39NJ1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 2.2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-39NH3S
S0603-39NH3S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Varastossa: 1336 pcs
ladata: S0603-39NH3S.pdf
RFQ
S0603-39NH3E
S0603-39NH3E
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 4240 pcs
ladata: S0603-39NH3E.pdf
RFQ
S0603-39NJ1B
S0603-39NJ1B
ladata: S0603-39NJ1B.pdf
S0603-39NH3D
S0603-39NH3D
ladata: S0603-39NH3D.pdf
S0603-39NJ2
S0603-39NJ2
ladata: S0603-39NJ2.pdf
S0603-39NJ1C
S0603-39NJ1C
ladata: S0603-39NJ1C.pdf
S0603-39NH3
S0603-39NH3
ladata: S0603-39NH3.pdf
S0603-39NJ1E
S0603-39NJ1E
ladata: S0603-39NJ1E.pdf
S0603-39NH3C
S0603-39NH3C
ladata: S0603-39NH3C.pdf
S0603-39NJ1S
S0603-39NJ1S
ladata: S0603-39NJ1S.pdf
S0603-39NH3B
S0603-39NH3B
ladata: S0603-39NH3B.pdf
S0603-39NJ1D
S0603-39NJ1D
ladata: S0603-39NJ1D.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna