S0603-3N3F1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-3N3F1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
lomakkeissa: S0603-3N3F1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-3N3F1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-3N3F1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4542 pcs Tietolomake S0603-3N3F1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-3N3F1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 3.3nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 6GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-39NJ3S
S0603-39NJ3S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Varastossa: 2743 pcs
ladata: S0603-39NJ3S.pdf
RFQ
S0603-3N3F1S
S0603-3N3F1S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Varastossa: 726 pcs
ladata: S0603-3N3F1S.pdf
RFQ
S0603-39NJ3
S0603-39NJ3
Varastossa: 13256 pcs
ladata: S0603-39NJ3.pdf
S0603-3N3F2
S0603-3N3F2
ladata: S0603-3N3F2.pdf
S0603-3N3F1E
S0603-3N3F1E
ladata: S0603-3N3F1E.pdf
S0603-3N3F1B
S0603-3N3F1B