S0603-3N3J2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-3N3J2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
lomakkeissa: S0603-3N3J2.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-3N3J2: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-3N3J2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12975 pcs Tietolomake S0603-3N3J2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-3N3J2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 3.3nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 6GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-3N3J1
S0603-3N3J1
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Varastossa: 11716 pcs
ladata: S0603-3N3J1.pdf
RFQ
S0603-3N3J1C
S0603-3N3J1C
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 3033 pcs
ladata: S0603-3N3J1C.pdf
RFQ
S0603-3N3J2E
S0603-3N3J2E
ladata: S0603-3N3J2E.pdf
S0603-3N3J1S
S0603-3N3J1S
ladata: S0603-3N3J1S.pdf
S0603-3N3J2S
S0603-3N3J2S
ladata: S0603-3N3J2S.pdf
S0603-3N3J2B
S0603-3N3J2B
ladata: S0603-3N3J2B.pdf
S0603-3N3J2D
S0603-3N3J2D
ladata: S0603-3N3J2D.pdf
S0603-3N3J2C
S0603-3N3J2C