S0603-47NG2
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-47NG2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
lomakkeissa: S0603-47NG2.pdf
  • Viesti
S0603-47NG2: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-47NG2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7297 pcs Tietolomake S0603-47NG2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-47NG2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-47NG1B
S0603-47NG1B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Varastossa: 3140 pcs
ladata: S0603-47NG1B.pdf
RFQ
S0603-47NG2S
S0603-47NG2S
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 898 pcs
ladata: S0603-47NG2S.pdf
RFQ
S0603-47NG1D
S0603-47NG1D
Varastossa: 5844 pcs
ladata: S0603-47NG1D.pdf
S0603-47NG2C
S0603-47NG2C
Varastossa: 985 pcs
ladata: S0603-47NG2C.pdf
S0603-47NG1
S0603-47NG1
ladata: S0603-47NG1.pdf
S0603-47NG1C
S0603-47NG1C
Varastossa: 821 pcs
ladata: S0603-47NG1C.pdf
S0603-47NG2E
S0603-47NG2E
ladata: S0603-47NG2E.pdf
S0603-47NG2D
S0603-47NG2D
ladata: S0603-47NG2D.pdf
S0603-47NG2B
S0603-47NG2B