S0603-47NH1
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-47NH1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
lomakkeissa: S0603-47NH1.pdf
  • Viesti
S0603-47NH1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-47NH1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7255 pcs Tietolomake S0603-47NH1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-47NH1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-47NH1B
S0603-47NH1B
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Varastossa: 5285 pcs
ladata: S0603-47NH1B.pdf
RFQ
S0603-47NG3D
S0603-47NG3D
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 6086 pcs
ladata: S0603-47NG3D.pdf
RFQ
S0603-47NH1D
S0603-47NH1D
ladata: S0603-47NH1D.pdf
S0603-47NH2
S0603-47NH2
ladata: S0603-47NH2.pdf
S0603-47NH1E
S0603-47NH1E