S0603-47NJ1
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-47NJ1
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
lomakkeissa: S0603-47NJ1.pdf
  • Viesti
S0603-47NJ1: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-47NJ1 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11233 pcs Tietolomake S0603-47NJ1.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-47NJ1 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
S0603-47NH3D
S0603-47NH3D
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Varastossa: 8429 pcs
ladata: S0603-47NH3D.pdf
RFQ
S0603-47NJ1B
S0603-47NJ1B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 7663 pcs
ladata: S0603-47NJ1B.pdf
RFQ
S0603-47NH3E
S0603-47NH3E
ladata: S0603-47NH3E.pdf
S0603-47NJ2
S0603-47NJ2
ladata: S0603-47NJ2.pdf
S0603-47NJ1E
S0603-47NJ1E