S0603-56NG3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-56NG3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
lomakkeissa: S0603-56NG3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-56NG3: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-56NG3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6658 pcs Tietolomake S0603-56NG3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-56NG3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 56nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.9GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-56NG3S
S0603-56NG3S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Varastossa: 953 pcs
ladata: S0603-56NG3S.pdf
RFQ
S0603-56NG3E
S0603-56NG3E
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 3197 pcs
ladata: S0603-56NG3E.pdf
RFQ
S0603-56NG2B
S0603-56NG2B
Varastossa: 3384 pcs
ladata: S0603-56NG2B.pdf
S0603-56NG2C
S0603-56NG2C
ladata: S0603-56NG2C.pdf
S0603-56NG3C
S0603-56NG3C
ladata: S0603-56NG3C.pdf
S0603-56NG2S
S0603-56NG2S
Varastossa: 779 pcs
ladata: S0603-56NG2S.pdf
S0603-56NG2
S0603-56NG2
ladata: S0603-56NG2.pdf
S0603-56NG3B
S0603-56NG3B
ladata: S0603-56NG3B.pdf
S0603-56NG3D
S0603-56NG3D