S0603-56NH3
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-56NH3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
lomakkeissa: S0603-56NH3.pdf
  • Viesti
S0603-56NH3: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-56NH3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7985 pcs Tietolomake S0603-56NH3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-56NH3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 56nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.9GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-56NH2
S0603-56NH2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Varastossa: 7634 pcs
ladata: S0603-56NH2.pdf
RFQ
S0603-56NJ1
S0603-56NJ1
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 14156 pcs
ladata: S0603-56NJ1.pdf
RFQ
S0603-56NH3B
S0603-56NH3B
ladata: S0603-56NH3B.pdf
S0603-56NH3E
S0603-56NH3E
ladata: S0603-56NH3E.pdf
S0603-56NH2E
S0603-56NH2E
ladata: S0603-56NH2E.pdf
S0603-56NH3C
S0603-56NH3C
ladata: S0603-56NH3C.pdf
S0603-56NH3S
S0603-56NH3S
ladata: S0603-56NH3S.pdf
S0603-56NH3D
S0603-56NH3D