S0603-5N6F3
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-5N6F3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
lomakkeissa: S0603-5N6F3.pdf
  • Viesti
S0603-5N6F3: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-5N6F3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4963 pcs Tietolomake S0603-5N6F3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-5N6F3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 5.6nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 5.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
S0603-5N6F2D
S0603-5N6F2D
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
Varastossa: 4676 pcs
ladata: S0603-5N6F2D.pdf
RFQ
S0603-5N6F3S
S0603-5N6F3S
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 561 pcs
ladata: S0603-5N6F3S.pdf
RFQ
S0603-5N6F3C
S0603-5N6F3C
Varastossa: 692 pcs
ladata: S0603-5N6F3C.pdf
S0603-5N6F3E
S0603-5N6F3E
Varastossa: 2061 pcs
ladata: S0603-5N6F3E.pdf
S0603-5N6F3D
S0603-5N6F3D
ladata: S0603-5N6F3D.pdf
S0603-5N6F3B
S0603-5N6F3B