S0603-68NG2C
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-68NG2C
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
lomakkeissa: S0603-68NG2C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 936 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 936 pcs
  • Viesti
S0603-68NG2C: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-68NG2C Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 936 pcs Tietolomake S0603-68NG2C.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 34 @ 200MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-68NG2C 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 68nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -