S0603-68NJ3C
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-68NJ3C
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
lomakkeissa: S0603-68NJ3C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
S0603-68NJ3C: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-68NJ3C Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3044 pcs Tietolomake S0603-68NJ3C.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 34 @ 200MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-68NJ3C 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 200MHz induktanssi 68nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -