S0603-82NG2S
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-82NG2S
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
lomakkeissa: S0603-82NG2S.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 817 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
  • Viesti
S0603-82NG2S: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-82NG2S Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 817 pcs Tietolomake S0603-82NG2S.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 34 @ 150MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-82NG2S 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 82nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 570 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-82NG2
S0603-82NG2
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM