S0603-8N2F2E
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-8N2F2E
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
lomakkeissa: S0603-8N2F2E.pdf
  • Viesti
S0603-8N2F2E: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-8N2F2E Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2128 pcs Tietolomake S0603-8N2F2E.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-8N2F2E 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 8.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 4.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-8N2F1S
S0603-8N2F1S
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Varastossa: 616 pcs
ladata: S0603-8N2F1S.pdf
RFQ
S0603-8N2F3
S0603-8N2F3
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 4613 pcs
ladata: S0603-8N2F3.pdf
RFQ
S0603-8N2F2
S0603-8N2F2