S0603-8N2H3
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-8N2H3
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
lomakkeissa: S0603-8N2H3.pdf
  • Viesti
S0603-8N2H3: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-8N2H3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7771 pcs Tietolomake S0603-8N2H3.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-8N2H3 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 8.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 4.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-8N2J1
S0603-8N2J1
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Varastossa: 11553 pcs
ladata: S0603-8N2J1.pdf
RFQ
S0603-8N2H3E
S0603-8N2H3E
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 4734 pcs
ladata: S0603-8N2H3E.pdf
RFQ
S0603-8N2H3D
S0603-8N2H3D
ladata: S0603-8N2H3D.pdf
S0603-8N2H3C
S0603-8N2H3C
ladata: S0603-8N2H3C.pdf
S0603-8N2H2D
S0603-8N2H2D
ladata: S0603-8N2H2D.pdf
S0603-8N2H2B
S0603-8N2H2B
ladata: S0603-8N2H2B.pdf
S0603-8N2H3B
S0603-8N2H3B
ladata: S0603-8N2H3B.pdf
S0603-8N2H2E
S0603-8N2H2E
ladata: S0603-8N2H2E.pdf
S0603-8N2H3S
S0603-8N2H3S