S0603-8N2J2
Tuote-esittely
Osa numero: S0603-8N2J2
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
lomakkeissa: S0603-8N2J2.pdf
  • Viesti
S0603-8N2J2: n tekniset tiedot
Osa numero S0603-8N2J2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11266 pcs Tietolomake S0603-8N2J2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
suojaus Unshielded Sarja S0603
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet S0603-8N2J2 10 BULK Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Alumina Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 8.2nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 4.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S0603-8N2J1E
S0603-8N2J1E
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Varastossa: 8612 pcs
ladata: S0603-8N2J1E.pdf
RFQ
S0603-8N2J2B
S0603-8N2J2B
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 8870 pcs
ladata: S0603-8N2J2B.pdf
RFQ
S0603-8N2J1
S0603-8N2J1
ladata: S0603-8N2J1.pdf
S0603-8N2J2E
S0603-8N2J2E
ladata: S0603-8N2J2E.pdf
S0603-8N2J2S
S0603-8N2J2S
ladata: S0603-8N2J2S.pdf
S0603-8N2J1B
S0603-8N2J1B
ladata: S0603-8N2J1B.pdf
S0603-8N2J1S
S0603-8N2J1S
ladata: S0603-8N2J1S.pdf
S0603-8N2J2D
S0603-8N2J2D
ladata: S0603-8N2J2D.pdf
S0603-8N2J1C
S0603-8N2J1C
ladata: S0603-8N2J1C.pdf
S0603-8N2J2C
S0603-8N2J2C
ladata: S0603-8N2J2C.pdf
S0603-8N2J3
S0603-8N2J3
ladata: S0603-8N2J3.pdf
S0603-8N2J1D
S0603-8N2J1D
ladata: S0603-8N2J1D.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna