S1008-123J
API DelevanAPI Delevan
S1008-123J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008-123J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
lomakkeissa: S1008-123J.pdf
  • Viesti
S1008-123J: n tekniset tiedot
Osa numero S1008-123J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 48923 pcs Tietolomake S1008-123J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet S1008-123J 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 28MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Shielded Inductor 220mA 3.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 220mA Nykyinen - värikylläisyys -