S1008-223G
API DelevanAPI Delevan
S1008-223G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008-223G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
lomakkeissa: S1008-223G.pdf
  • Viesti
S1008-223G: n tekniset tiedot
Osa numero S1008-223G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 24550 pcs Tietolomake S1008-223G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet S1008-223G 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 18MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 170mA 6 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 170mA Nykyinen - värikylläisyys -