S1008-621F
API DelevanAPI Delevan
S1008-621F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008-621F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 620NH 770MA 190 MOHM
lomakkeissa: S1008-621F.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
S1008-621F: n tekniset tiedot
Osa numero S1008-621F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 620NH 770MA 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 19773 pcs Tietolomake S1008-621F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1008
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet S1008-621F 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 620nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 620nH Shielded Inductor 770mA 190 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 770mA Nykyinen - värikylläisyys -