S1008R-153K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-153K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008R-153K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
lomakkeissa: S1008R-153K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
S1008R-153K: n tekniset tiedot
Osa numero S1008R-153K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37338 pcs Tietolomake S1008R-153K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Shielded Sarja S1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet DN7885TR
S1008R-153K TR 500
S1008R153K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Inductor 210mA 4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 210mA Nykyinen - värikylläisyys -