S1008R-562H
API DelevanAPI Delevan
S1008R-562H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008R-562H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM
lomakkeissa: S1008R-562H.pdf
  • Viesti
S1008R-562H: n tekniset tiedot
Osa numero S1008R-562H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30026 pcs Tietolomake S1008R-562H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet S1008R-562H 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Shielded Inductor 295mA 1.3 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 295mA Nykyinen - värikylläisyys -