S1008R-621K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-621K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1008R-621K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 620NH 770MA 190 MOHM
lomakkeissa: S1008R-621K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1008R-621K: n tekniset tiedot
Osa numero S1008R-621K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 620NH 770MA 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45231 pcs Tietolomake S1008R-621K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Shielded Sarja S1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S1008R-621K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 620nH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 200MHz Yksityiskohtainen kuvaus 620nH Shielded Inductor 770mA 190 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Nykyinen arvostelu 770mA