S1210-103G
API DelevanAPI Delevan
S1210-103G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210-103G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD
lomakkeissa: S1210-103G.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
S1210-103G: n tekniset tiedot
Osa numero S1210-103G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 291MA 1.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 50611 pcs Tietolomake S1210-103G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1210
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet S1210-103G 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 28MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Inductor 291mA 1.9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 291mA Nykyinen - värikylläisyys -