S1210-821K
API DelevanAPI Delevan
S1210-821K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210-821K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 565MA 600 MOHM
lomakkeissa: S1210-821K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1210-821K: n tekniset tiedot
Osa numero S1210-821K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 565MA 600 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 70020 pcs Tietolomake S1210-821K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Shielded Sarja S1210
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet DN1061TR
S1210-821K TR 500
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 820nH Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm)
Taajuus - Self Resonant 170MHz Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Inductor 565mA 600 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Nykyinen arvostelu 565mA