S1210R-123H
API DelevanAPI Delevan
S1210R-123H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210R-123H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD
lomakkeissa: S1210R-123H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
S1210R-123H: n tekniset tiedot
Osa numero S1210R-123H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72822 pcs Tietolomake S1210R-123H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet S1210R-123H 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Shielded Inductor 277mA 2.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 277mA Nykyinen - värikylläisyys -