S1210R-153K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-153K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210R-153K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD
lomakkeissa: S1210R-153K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
S1210R-153K: n tekniset tiedot
Osa numero S1210R-153K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33575 pcs Tietolomake S1210R-153K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Shielded Sarja S1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet DN7911CT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 23MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Inductor 254mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 254mA Nykyinen - värikylläisyys -