S1210R-223J
API DelevanAPI Delevan
S1210R-223J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210R-223J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD
lomakkeissa: S1210R-223J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
S1210R-223J: n tekniset tiedot
Osa numero S1210R-223J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102834 pcs Tietolomake S1210R-223J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet S1210R-223J 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 19MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 232mA 3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 232mA Nykyinen - värikylläisyys -