| Osa numero | S1210R-332K | Valmistaja | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 73382 pcs | Tietolomake | S1210R-332K.pdf |
| Tyyppi | - | Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | 1210 | Koko / Dimension | 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) |
| suojaus | Shielded | Sarja | S1210R |
| Arvioinnit | - | Q @ Freq | 40 @ 7.9MHz |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Muut nimet | DN7919TR S1210R-332K TR 500 S1210R332K |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core | Ferrite | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssiaste - Testi | 7.9MHz | induktanssi | 3.3µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.101" (2.57mm) | Taajuus - Self Resonant | 45MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 3.3µH Shielded Inductor 449mA 800 mOhm Max 1210 (3225 Metric) | DC Resistance (DCR) | 800 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu | 449mA | Nykyinen - värikylläisyys | - |