S1210R-391K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-391K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210R-391K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM
lomakkeissa: S1210R-391K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
S1210R-391K: n tekniset tiedot
Osa numero S1210R-391K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60343 pcs Tietolomake S1210R-391K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Shielded Sarja S1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet DN7921TR
S1210R-391K TR 500
S1210R391K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 390nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 230MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Shielded Inductor 692mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 692mA Nykyinen - värikylläisyys -