S1210R-471H
API DelevanAPI Delevan
S1210R-471H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210R-471H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 653MA 450 MOHM
lomakkeissa: S1210R-471H.pdf
  • Viesti
S1210R-471H: n tekniset tiedot
Osa numero S1210R-471H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 653MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62254 pcs Tietolomake S1210R-471H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet S1210R-471H 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 220MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Inductor 653mA 450 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 653mA Nykyinen - värikylläisyys -