S1210R-822G
API DelevanAPI Delevan
S1210R-822G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1210R-822G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM
lomakkeissa: S1210R-822G.pdf
  • Viesti
S1210R-822G: n tekniset tiedot
Osa numero S1210R-822G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 308MA 1.7 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52882 pcs Tietolomake S1210R-822G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric) Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja S1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet S1210R-822G 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 32MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Inductor 308mA 1.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 308mA Nykyinen - värikylläisyys -