S1812-102H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812-102H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
lomakkeissa: S1812-102H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
S1812-102H: n tekniset tiedot
Osa numero S1812-102H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 36802 pcs Tietolomake S1812-102H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812-102H 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 160MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Inductor 755mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 755mA Nykyinen - värikylläisyys -