S1812-123K
API DelevanAPI Delevan
S1812-123K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812-123K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: S1812-123K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1812-123K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812-123K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 55558 pcs Tietolomake S1812-123K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN1125TR
S1812-123K TR 500
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 12µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 22MHz Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Shielded Inductor 315mA 2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 315mA