S1812-223J
Tuote-esittely
Osa numero: S1812-223J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
lomakkeissa: S1812-223J.pdf
  • Viesti
S1812-223J: n tekniset tiedot
Osa numero S1812-223J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 51666 pcs Tietolomake S1812-223J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812-223J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 14MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 277mA 2.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 277mA Nykyinen - värikylläisyys -