S1812-473H
Tuote-esittely
Osa numero: S1812-473H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD
lomakkeissa: S1812-473H.pdf
  • Viesti
S1812-473H: n tekniset tiedot
Osa numero S1812-473H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 30272 pcs Tietolomake S1812-473H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812-473H 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 9MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Inductor 242mA 3.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 242mA Nykyinen - värikylläisyys -