S1812R-104J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-104J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-104J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD
lomakkeissa: S1812R-104J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1812R-104J: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-104J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48068 pcs Tietolomake S1812R-104J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet Q4178481F
S1812R-104J TR 500
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 169mA Nykyinen - värikylläisyys -