S1812R-153K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-153K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-153K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 301MA 2.2 OHM SMD
lomakkeissa: S1812R-153K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
S1812R-153K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-153K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 301MA 2.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68896 pcs Tietolomake S1812R-153K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN7938TR
Q2742741
S1812R-153K TR 500
S1812R-153K-ND
S1812R153K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 18MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Inductor 301mA 2.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 301mA Nykyinen - värikylläisyys -