S1812R-183J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-183J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-183J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD
lomakkeissa: S1812R-183J.pdf
  • Viesti
S1812R-183J: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-183J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49360 pcs Tietolomake S1812R-183J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812R-183J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 18µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 15MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 18µH Shielded Inductor 288mA 2.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 288mA Nykyinen - värikylläisyys -