S1812R-222J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-222J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-222J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 658MA 460 MOHM
lomakkeissa: S1812R-222J.pdf
  • Viesti
S1812R-222J: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-222J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 658MA 460 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59193 pcs Tietolomake S1812R-222J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 (4532 Metric) Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812R-222J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 90MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Inductor 658mA 460 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 658mA Nykyinen - värikylläisyys -