S1812R-224K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-224K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-224K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD
lomakkeissa: S1812R-224K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
S1812R-224K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-224K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67203 pcs Tietolomake S1812R-224K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN7942TR
S1812R-224K TR 500
S1812R224K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 220µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 4.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Shielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 149mA Nykyinen - värikylläisyys -