S1812R-393K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-393K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-393K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
lomakkeissa: S1812R-393K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S1812R-393K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-393K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70720 pcs Tietolomake S1812R-393K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet S1812R-393K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 39µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 11MHz Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Shielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 250mA