S1812R-822K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-822K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S1812R-822K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM
lomakkeissa: S1812R-822K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
S1812R-822K: n tekniset tiedot
Osa numero S1812R-822K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34087 pcs Tietolomake S1812R-822K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja S1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN7956CT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 30MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Inductor 372mA 1.44 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.44 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 372mA Nykyinen - värikylläisyys -