S4924-122H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S4924-122H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.92A 100 MOHM
lomakkeissa: S4924-122H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
S4924-122H: n tekniset tiedot
Osa numero S4924-122H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.92A 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23644 pcs Tietolomake S4924-122H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924-122H 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Inductor 1.92A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.92A Nykyinen - värikylläisyys 1.92A