S4924-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S4924-471J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 1.235A 250 MOHM
lomakkeissa: S4924-471J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
S4924-471J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924-471J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 1.235A 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 35775 pcs Tietolomake S4924-471J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924-471J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 235MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Inductor 1.235A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.235A Nykyinen - värikylläisyys 1.235A