S4924-683H
Tuote-esittely
Osa numero: S4924-683H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 355MA 2.7 OHM SMD
lomakkeissa: S4924-683H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
S4924-683H: n tekniset tiedot
Osa numero S4924-683H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 68UH 355MA 2.7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 24490 pcs Tietolomake S4924-683H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924-683H 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 21MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Shielded Inductor 355mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 355mA Nykyinen - värikylläisyys 122mA