S4924R-122J
Tuote-esittely
Osa numero: S4924R-122J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.92A 100 MOHM
lomakkeissa: S4924R-122J.pdf
  • Viesti
S4924R-122J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924R-122J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.92A 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35309 pcs Tietolomake S4924R-122J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924R
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924R-122J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Inductor 1.92A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.92A Nykyinen - värikylläisyys 1.92A