S4924R-224H
Tuote-esittely
Osa numero: S4924R-224H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD
lomakkeissa: S4924R-224H.pdf
  • Viesti
S4924R-224H: n tekniset tiedot
Osa numero S4924R-224H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19520 pcs Tietolomake S4924R-224H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924R
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924R-224H 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 220µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 7.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Shielded Inductor 247mA 5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 247mA Nykyinen - värikylläisyys 67mA