S4924R-273J
Tuote-esittely
Osa numero: S4924R-273J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM
lomakkeissa: S4924R-273J.pdf
  • Viesti
S4924R-273J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924R-273J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33965 pcs Tietolomake S4924R-273J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924R
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924R-273J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 38MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Shielded Inductor 504mA 1.19 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.19 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 504mA Nykyinen - värikylläisyys 195mA